سلام، اگه از دنبال کردن اخبار لذت می برید و اهل خبر خوندنید، این چند تا منبع رو بهتون پیشنهاد می کنم.

۱- روزنامه ها:

روزنامه خراسان: در بین تمامی نشریات، خراسان بهترینه، چون هم بی طرف است و جناحی برخورد نمی کنه و هم جامع و کامل است. روزنامه هایی مثل ایران و اطلاعات با عوض شدن دولت عوضی میشن، عه ببخشید سیاست هاشون همسو با دولت میشه، پس قابل اعتماد نیستند. روزنامه هایی مثل وطن امروز و کیهان و روزنامه های زنجیری( زنجیره ای) هم که متعلق به دو حزب چپ و راست اند و جهت دار مطلب میزارند.

روزنامه هفت صبح: اگه اهل خوندن گزارش و مصاحبه هستید، هفت صبح رو پیشنهاد می کنم چون به جای گفتن اخبار ‌، بیشتر سعی می کنه به عمق اخبار بپردازه،

۲- خبرگزاری ها و سایت های خبری:

سایت خبری مشرق: از نظر بنده این سایت کاملترین و جامع ترین اخبار رو پوشش میده، در ضمن در امر بی طرفی هم کوشاست.( بیشتر اخباری که توی این وبلاگ گذاشته میشه از همین سایت است). سایتهای دیگه هم مثل رجانیوز و تسنیم و... هستند که به نظرم آنچنان تفاوتی با هم ندارند.

سایت خبری هفت صبح: در کنار روزنامه اش، سایتش هم فعال است و خبرها رو به صورت خلاصه میزاره.

۳- تلویزیون:

شبکه خبر:

خبر ۱۳: اخبار سراسرس و نیمروزی شبکه خبر است، حتی به زعم من  از خبر۱۴ شبکه ی یک هم بهتره چون هم یک ساعت زودتر خبر میگه و هم طولانی و کسل کننده نیست.

خبر۲۰: اخباری کوتاه و مفید،مثل خبر ۲۰:۳۰ است ( ولی خب نیم ساعت زودتر از بقیه و حتی نسل دو اخبار رو میبینید خخخ).

تنها عیب شبکه ی خبر اینه که چون به جز تهران در هبچ نقطه ای از زمین خبرنگاری نداره از خبرنگارهای خبرگزاری صداوسیما استفاده می کنه ( برعکس پرس تی وی که از این لحاظ تکمیل تکمیل است).

خبرگزاری صداوسیما:

خبر ۲۰:۳۰: اخباری کوتاه و مفید.

یه تجربه هم به دست آوردم و اون اینکه، تو جریان کودتای ترکیه، چون خبرگزاری صداوسیما چون دستش باز بود بهتر عمل کرد به همون علت داشتن خبرنگار در جای جای کشورها، فقط چون شبکه ای رو به این خبرگزاری اختصاص ندادن، خبرنگاراش بیشتر برای شبکه ی خبر خبر تهیه می کردند و شبکه خبر بیشتر به صورت بصری زوم کرده بود رو یکی از دوربینهای سطح شهر در ترکیه و فقط خبر تکراری می خوند. 

در عوض از لحاظ مجازی خبرگزاری صداوسیما بهتر عمل می کرد و اخبار رو لحظه به لحظه از طریق سایتش گزارش میداد.